BEZOPLACHOVÁ PÉČE

V minulém článku jsem již nastínila, že následující články, které budou zde na ANNETTE magazine uveřejněny, se budou týkat především vlasové kosmetiky. V předchozím článku jsem představila obecně ty produkty, které jsou ideální pro údržbu vlasů nejen během chladných dnů. Spíše to byly produkty. které jsou aktuálně velice oblíbenými. Následující článek bude zaměřený především na bezoplachovou péči.

OBJEM VLASŮ OD KOŘÍNKŮ PRO JEMNÉ VLASY

Trápí vás nedostatek objemu? Máte vlasy husté, ale nemají ten správný objem? Zkuste produkt Matrix Total Results Amplify. Nejenom, že dodává již zmiňovaný objem vlasům u kořínků, ale také drží objem až dvacet čtyři hodin. Po použití jsou vlasy stále tvárné a nelepí se. Sprej obsahuje složku pantenol, která poskytuje flexibilní oporu, dále proteiny. Cena je sto osmdesát osm korun českých.

UHLAZENÍ ROZTŘEPENÉHO VLASOVÉHO VLÁKNA

Tento hedvábný olej v krému je vážně zajímavou novinkou značky L´Oreal Paris. Velmi mě zaujalo, že obsahuje až šest vzácných olejů z květu, které se vstřebávají do vlasových vláken s velmi velkou intenzitou. Vlasové vlákno je vyživováno až po dobu čtyřiceti osmi hodin. Jako výsledkem zůstávají vlasy silné, pružné a intenzivně dlouhodobě provoněné. Cena je sto dvacet korun českých.

BEZ PARABENŮ

Sehnat nějaký ten produkt bez parabenů je tak trošku problémem. Avšak existuje i ten produkt, které v sobě žádné neukrývá a navíc je velmi oblíbeným! Řeč je o regenerační kúře značky CHI. Tato kúra je především určená pro oslabené vlasy, ale také pro poškozené či vlnité. Kúru si zákaznice pochvalují především proto, že zaceluje konečky a zanechává vlasy hebké. Cena je tři sta třicet jedna korun českých.

SNADNÉ ROZČESÁVÁNÍ

Rozčiluje vás, že se vám vlasy špatně rozčesávají? S tím je už konec! Díky kombinaci bambuckého másla a výtažku z meruňky budou vaše vlasy hydratovány, vyhlazené, vyživené, posílené, ale také snadno rozčesatelné! Produkt Avon Naturals Hair Care je pro tento problém jako dělaný a sama uvidíte, že si ho velice oblíbíte. Oceňuji také velmi příjemnou cenu, která je stanovena na padesáti devíti korun českých.

Více o produktech se dozvíte i na stránce, kde nejen vlasovou kosmetiku pořídíte za velmi nízké ceny.

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s