DÁMSKÉ ČEPICE

Milé dámy, tentokrát tu mám pro vás článek, který je zaměřený především na čepice. Přeci jenom chladné podzimní až zimní dny se blíží – sice tu máme krásné skoro až jarní počasí, ale to nemění nic na tom, že se to může ze dne na den zkazit – proto jsem si pro vás připravila článek, který vám napoví, kde pořídit celkem zajímavé čepice za příjemné ceny :)

Víte, která čepice se stala tou nejpopulárnější? Konkrétně se jedné o baret MILENA, ve kterém se budete cítit za každé situace velmi pohodlně a módně. Baret je složen z třiceti procentní alpaky, třiceti procentní vlny, dvaceti procentního polyamidu, osmnácti procentní bavlny a dvou procentního spandexu. Jedná se o universální velikost. K dostání je ve třech krásných barvách – modré, šedé a červené. Cena baretu je sedm set čtyřicet devět korun českých.

Další, velice oblíbenou dámskou čepicí, se stala čepice KA-LAR. Tato čepice obsahuje lesklé vlákno a je prodávána ve všech velikostech a barvách – grafit či béžová. Mě osobně tato čepice velice zaujala a myslím si, že je ideálním doplňkem k nějakému plédu, který je v těchto podzimních dnech velice aktuálním trendem. Cena čepice je šest set padesát devět korun českých.

Poslední čepice, kterou vám v dnešním článku představím, je tento velice zajímavý a trendový baret SAMANTA. I v tomto baretu se bude každá žena cítit velmi módně. Opět se jedná o universální velikost a je k dostání v pestré fialové barvě. Cena je pět set sedmdesát devět korun českých.

Více na stránkách Luxusnipradlo.cz

 

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s