BARVENÍ I.ČÁST

Milé dámy, slečny. Jak už jsem v minulém článku avizovala, i tento článek bude zaměřen na konkrétní kategorii tématu VLASY. A o čem si dnes přečtete?

Po bezoplachové péči a obecném článku jsem si pro vás připravila téma BARVENÍ. Konkrétně se bude jednat o ty produkty, které jsou ideální jak pro barvené vlasy, tak i pro péči o barvené vlasy. Sama určitě víte, že časté barvení vlasů způsobuje zeslabení vlasového vlákna a jeho vysušení a podobně. Proto, pokud si vlasy opravdu musíte barvit, je dobré mít hned několik různých produktů, které vlasové vlákno opět navrátí do normální původního stavu vlasu. Každé vlasy si zaslouží tu maximální péči, i ony trpí. Avšak tento článek bude spíše zaměřen na různé barvící produkty, které šetrně následně pečují o vlasové vlákno.

Vadí vám, že vaše vlasy mají takový nažloutlý odstín? Toužíte po krásné blond, ale místo toho tam máte zrzavé až hodně teple žluté odstíny? Mám pro vás tip! Vyzkoušejte produkt Schwarzkopf Professional Blondme Color! Tento tónovací krém nejenom potlačuje žluté a zlaté tóny barvu vlasů, ale také je vhodný pro přírodní i barevné vlasy. Cena je sto devadesát devět korun českých.

Potřebujete si nějak šetrně odstranit barvu z vlasů a nechce se vám používat a kupovat nějaké pochybné produkty? Mám tu pro vás opět tip – odstraňovač barvy značky L´Oréal Professionnel. Produkt obsahuje oxidační krém, který odstraňuje nežádoucí barvu z vlasů. Jedná se o konzistenci pudr. Cena je šest set devatenáct korun českých.

Jak šetrně zesvětlit vlasy a nepoškodit si tím vlasové vlákno? Vyzkoušejte zesvětlující pudr značky Wella Professionals. Tento pudr obsahuje unikátní technologii Tri – Lightening, která zesvětluje až o sedm odstínů a zabraňuje žloutnutí. Mnoho uživatelek tohoto pudru je velice spokojeno. Cena je od tří seti třiceti jedna korun českých.

Tyto, ale i další produkty objevíte na stránce, kde vlasovou kosmetiku pořídíte za velmi příjemné ceny.

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s