BARVENÍ – II.část

Milé slečny, dámy. Tento článek bude opět zaměřený na vlasovou kosmetiku. Konkrétně naváži na téma BARVENÍ, které jsem v minulém článku nakousla. Tentokrát vám představím především různé aktivační emulze pro domácí použití.

Aktivační emulze značky Schwarzkopf Professional, IGORA Vibrance, představuje jednu z nejlepších aktivačních emulzí. Pokud tedy toužíte po lesklých vlasech, které budou obohacené o přirozené barevné tóny, budou mít optimální barevné výsledky a barva vydrží až dvacet pět umytí, pak je tato emulze přesně pro vás. Obsahuje peroxid, což je látka, která aktivuje barvu. Emulze je určena především pro ty, kteří chtějí mít přirozené barevné odlesky bez výrazných barevných změn. Cena je sto sedm set devět korun českých.

Pokud jste spíše na francouzské značky, pak doporučuji značku L´Oréal Paris. Aktivační emulze LuoColor kryje až sedmdesát procent bílých vlasů a také zesvětluje odstín barvy až o dva a tři odstíny. Jak přesně aktivační emulzi aplikovat? Celá příprava je podrobně napsána u produktu na Parfums.cz.

Značka L´Oréal Paris má hned několik aktivačních emulzí – například tuto L´Oréal Professionnel Dulcia Advanced. Emulze je vhodná pro všechny typy vlasů. Je v ní obsažen jeden ze speciálních systémů – System Ionéne G, který především intenzivně chrání vlasy. Celkově jinak emulze zajišťuje trvalou ondulaci. Cena je tři sta dvacet čtyři korun českých.

Další emulzí je od značky Wella, Wella Professionals SP Perm. Emulze je především určena pro vlnité vlasy po trvalé ondulaci. Jinak dále poskytuje hned několik účinků – ošetřující péče, emulze funguje jako stabilizátor a neutralizuje zbytky chemických přípravků, vlasy jsou hebké a navíc je velmi vyživováno vlasové vlákno. Cena je dvě stě třicet devět korun českých.

 

 

 

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s