CO SI PŘÁT POD STROMEČEK?

Milé dámy, slečny. Vánoční svátky, ale hlavně ten nejdůležitější den, kdy jsme obdarované krásnými dárky, se blíží :) Včera to byl přesně měsíc do té krásné událost. Ano, Štědrý den je především o rodinné pohodě a dobrém jídle, ale dárky k tomu samozřejmě patří. A pokud stále nevíte, co si jako pozornost přát od svého přítele, například, doporučuji se podívat na nějaké krásné spodní prádlo. A které mám na mysli?

Na Luxusnipradlo.cz právě dodali novinky. Konkrétně se jedné o push-up podprsenky či kalhotky.

Push-up podprsenka je možná i takovým základem každého “šatníku” ženy. Na druhou stranu ne každá z nás ji potřebuje, to už je otázka přírody :) Každopádně, pokud vám nebylo darováno bujné poprsí a nechcete to řešit chirurgicky, doporučuji se podívat po kvalitní podprsence s push-up efektem. Takovou novou je tato podprsenka značky Simone Perele. Jedná se o velmi multifunkční a hezkou podprsenku, která má hladké košíčky vhodné pod všechny druhy oblečení. Na druhou stranu má nápaditá ramínka s výšivkou květu- což je takový odkaz francouzské elegance.

podprda

Pokud máte ráda luxusní prádlo, vyzkoušejte například tyto světle zelené kalhotky Andora značky Simone Perele. Jsou velice příjemné a jemné. Patří ke kompletu s podprsenkou této kolekce a značky.

Doufám, že jsem vám aspoň trošku pomohla k výběru :)

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s