LADY GAGA / LAMPE BERGER / CALVIN KLEIN / SALVADOR DALI

Milé dámy, slečny. Opět tu mám pro vás mix toho nejlepšího, co se za poslední dny objevilo v sekci “akce” na nadcházející Vánoce. A protože tu jsou opravdu za malou chvilku, připravila jsem pro vás další výběr toho, co by vám pomohlo při výběru daru pro své blízké :)

První produkt, který se objevil v sekci AKCE, je tato parfémovaná voda od americké extravagantní zpěvačky Lady Gaga, Lady Gaga Fame. Tento parfém v sobě ukrývá tóny po belladonně, šafránu, orchideji, meruňce, medu, kadidlu a jasmínu. Domnívám se, že tento parfém je vám hodně známý a není třeba ho představovat. Ale pokud jste se ještě k jeho koupi neodhodlali, teď máte nejvyšší čas. Cena za sto mililitrů parfémované vody je stanovena na čtyři stech dvacet korun českých.

large

 

Nevíte, kterou vůní si provoníte váš pokoj? Co takhle difuzér s náplní značky Lampe Berger Paris? Tento difuzér nabízí až deset úžasných příchutí, které si zamilujete. Nechte svůj pokoj provonět například vanilkou, oceánem, svěží mentolkou či jasmínem. Uvidíte, že nebudete litovat. Na druhou stranu to může být i jako vhodný dárek pro někoho z vašich blízkých. Cena difuzéru v akci je čtyři sta osmdesát pět korun českých.

Calvin Klein CK Be. Nechte se svést vůní levandule, máty, jalovce, bergamotu, mandarinky, magnólie, koření, broskve a pižma. Přesně tuto kombinaci objevíte v toaletní vůni značky Calvin Klein, CK Be. Jedná se o unisex vůni, tudíž je vhodná jak pro ženy, tak muže. Cena za dvě stě mililitrů toaletní vody je ve vánoční akci stanovena na pět set devadesát korun českých.

Růže, zimolez, ananas, magnólie, cedr a pižmo. Která vůně ukrývá toto složení? Salvador Dali Eau De Ruby Lips. Jedná se celkem o známou toaletní vůni, která se stala oblíbenou nejedné slavné osobnosti ze světa. Také se jedná o skvost malíře Salvadora Daliho. Akce probíhá na toaletní vodu sto mililitrů – tu pořídíte za cenu čtyř seti šedesáti korun českých.

A co vy? Máte už své tipy? Další tipy objevíte na stránce, kde nejenom parfémy a vůně pořídíte za velmi příjemné ceny :)

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s