SPODNÍ PRÁDLO TRIUMPH S 15% SLEVOU

Milé dámy, slečny. Opravdu, nečekejte s dárky na posledních chvíli – Vánoce se šílenou rychlostí blíží! A jak jsem již v předchozích článcích avizovala, opět vám představím pár tipů na dárky k Vánocům :)

Na rozdíl od minulého článku, který byl zaměřen na parfémy či kosmetiku, bude tento zaměřený na spodní prádlo a vše kolem něho. Konkrétně se bude jednat o značku spodního prádla Triumph, které díky vánoční akci, ho pořídíte se slevou patnácti procent :) A to se vyplatí.

A které kousky v této slevě objevíte?

Kromě prádla, které se také nese ve vánoční náladě. Tím myslím například tuto nevyztuženou červenou podprsenku Amour společně s červenými kalhotkami Amour Secret Spotlight. Nebo také toto tmavě červené body Sheer Velvet. Body jsou v dnešní době celkem trend a aktuální a také – pokud se vám blíží nějaké focení, body je nutností :)

Podprsenka nevyztužená Amour Secret Spotlight W - TriumphKalhotky Amour Secret Spotlight Hipster - TitulkyDámské body Sheer Velvet Sensation BS - Triumph

Na druhou stranu – pokud máte raději spíše černé provedení, i to je možné s patnácti procentní slevou pořídit. Mám na mysli například černou krajkovou podprsenku bez kostic, která se stala velkým hitem. Navíc je velmi příjemná na dotek a celkově příjemná na denní nošení. K podprsence jsou i příjemné černé kalhotky. Cena této černé kolekce se pohybuje od osmi seti čtyřiceti korun českých.

Podprsenka bez kostice Sheer Velvet Sensation N - TriumphKalhotky Sheer Velvet Sensation Tai - TriumphPodprsenka vyztužená Sheer Velvet Sensation WP - Triumph

Více na stránce www.luxusnipradlo.cz.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s