PARFÉMY A KOSMETIKA DO 300 KČ

Milé dámy, slečny. Opět tu mám pro vás článek, ve kterém objevíte typy na nadcházející Vánoce :) A pokud stále tápete, co svým blízkým pořídit, tak pozorně čtěte – třeba něco objevíte v mém článku.

Ještě bych chtěla do úvodu říct, že se jedná o parfémy a kosmetiku, kterou pořídíte do ceny 300 Kč! Tudíž, pokud máte například stanovený limit 500 Kč, tak se do této částky krásně vejdete :) A které parfémy či kosmetiku do této ceny pořídíte?

Jako první tu mám pro vás dárkovou sadu pro muže. Konkrétně se jedná o značku Dunhill Dunhill. V sadě je toaletní voda o objemu sedmdesát pět mililitrů a balzám po holení o objemu sto padesáti mililitrů. Nevíte, jak tato vůně voní? Možná vám pomůže složení, které jsem zde pro vás vypsala: muškát, citron, cedr, orris, santalové dřevo, pižmo, mech a tonka fazole. Cena dárkové sady je pět set devadesát korun českých.

A co pro maminku, například? Pokud má ráda značku Versace včetně parfémů, určitě ji dělá radost například tato sada Versace Miniatures Collection. V sadě je obsažena toaletní voda o objemu pěti mililitrech Crystal Noir, toaletní voda o objemu pěti mililitrech Bright Crystal a toaletní voda o objemu pěti mililitrech Yellow Diamnod. Celou dárkovou sadu pořídíte za pět set padesát pět korun českých.

Co pro sestru nebo kamarádku? Možná jste četli článek na webu Nejkrasnejsizena.cz, kde byla představena úžasná značka – BOMB Cosmetics. Znáte ji? Vlastnili jste od ní někdy nějaký koupelový produkt? Já ano a mohu říct, že je to opravdu bomba! Na Vánoce můžete pořídit například tuto vonnou svíčku Piped Candle Shiny Happy Purple za cenu dvě stě třicet pět korun českých.

Tradičně zmíním opět produkty od Victoria´s Secret, které také pořídíte za příjemné ceny. Jako tip mám mohu zmínit například tělový sprej Secret Escape, který pořídíte za cenu dvě stě třicet pět korun českých.

large

Tyto, ale i další dárky pořídíte na stránce, kde nejenom kosmetiku a parfémy pořídíte za velmi příjemné ceny.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s