PRÁDLO TRIUMPH S 15% SLEVOU JEN DO DNEŠNÍ PŮLNOCI

Slečny, ještě dnes můžete vybírat krásné prádlo s patnácti procentní slevou! Konkrétně se akce vztahuje jenom na značku Triumph, která nabízí velice příjemné a kvalitní prádlo :) A právě symbolická sleva patnáct procent byla prodloužena až do dnešní půlnoci, takže neváhejte a nechte se pod stromečkem překvapit nějakým tím prádlem. Přeci jenom – prádlo je základ každého šatníku a nikdy ho není dost.

A co si můžete ve slevě pořídit?

Například tyto kalhotkyDawn Spotlight String značky Triumph, které se nacházejí v krásné červeno-růžové barvě. Kalhotky jsou nízké střihu string. Jsou vyrobené z celoplošné krajky – první díl je podšitý tělovou barvou. Cena po slevě je tři sta třicet jeden korun českých.

Na akci se vztahuje i tato krémová a příjemná noční košilka Amourette Spotlight NDK 04 značky Triumph. Je velice krásná, elegantní empírového střihu s krajkou v horní části. Krajka je v oblasti prsou prodloužená a na zádech průsvitná. Noční košilka je vyrobena z měkkého úpletu – ten je vysoce prodyšný a příjemný k pokožce. Cena po slevě je devět set padesát jeden korun českých.

A pokud jste spíše na sportovní prádlo, doporučuji se podívat například na tyto kalhotky sloggy EverNew Tai, které jsou vyrobené z vysoce procentní bavlny. Cena kalhotek po slevě je dvě stě čtyřicet šest korun českých.

Další prádlo objevíte na stránce www.luxusnipradlo.cz 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s