TIP: DÁRKOVÉ SADY ADIDAS ORIGINALS

Milé dámy, slečny. Tentokrát tu mám pro vás rychlou informaci a akci! Máte rády sportovní vůně? Například od značek jako je Adidas? A co váš přítel? Stále nevíte, co mu dáte pod stromeček? Mám pro vás rychlý tip, který nic nezkazíte :)

Aktuálně probíhá akce na krásné dárkové sady značky Adidas. Konkrétně se jedná o sadu pro ni a pro něj.

PRO NI

Tato dárková sada obsahuje parfémovanou vodu o objemu třiceti mililitrů a tělové mléko o objemu sedmdesáti pěti mililitrech. Nevíte, jak tato vůně voní? Možná vám napoví to, že složení se skládá z meruňky, pomeranče, bergamotu, kokosu, jasmínu, jablka, tonky fazole, cedru a olivovníku. Především se tedy jedná o ovocnější vůni, které je obohacena o exotický olivovník. Cena sady je šest set padesát korun českých.

PRO NĚJ

Chcete se svým přítelem ladit? Přemýšlíte nad dámskou dárkovou sadou ale chcete, aby váš přítel byl na tom podobně? Pak není nic jednoduššího, než mu pořídit také tuto dárkovou sadu pro něj – Adidas Originals Born Original. Tato sada také obsahuje parfémovanou vodu o objemu třiceti mililitrů a sprchový gel o objemu sedmdesáti pěti mililitrech. Parfém, na rozdíl od dámského, obsahuje převážně levanduli, lístky fialky, rebarboru, pepř černý, pomeranč, šalvěj, cedr, santalové dřevo a kašmírové dřevo. Cena dárkové sady je také šest set padesát korun českých.

Tak co? Myslíte, že vám to k výběru pomohlo? Další produkty značky Adidas Originals objevíte na stránce, kde nejenom parfémy pořídíte za příjemné vánoční ceny.

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s