Svatby na Mauriciu s českou svatební koordinátorkou

Láká Vás romantická svatba na nádherné pláži u tyrkysově čistého moře? Pak neváhejte a letťe se oddat na Mauricius!

Outdoor-View-Night-Sugar-Beach_1400x787_72_RGB-d06e1
Svěřte se do rukou svatební koordinátorky, která se specializuje na organizování svateb v zahraničí. Paní Eva Martinásková, majitelka cestovní kanceláře www.VillasResorts.cz Vám celou svatbu připraví a zorganizuje od A po Z. Domluvte si termín osobní schůzky a celou svatbu naplánujete dle Vašich přání a požadavků. Jelikož sama tento krásný tropický ostrov v Indickém oceánu navštívila a měla zde vlastní svatbu, poradí Vám se vším na míru – zajistí Vám nejlepší letenky, privátní transfery z letiště na hotel, skvělý český servis v místě pobytu, zařídí Vám veškeré dokumenty pro právně platný sňatek na Mauriciu, vybere s Vámi ten nejlepší hotel od tříhvězdičkových až po pětihvězdičkové luxusní resorty, zajistí Vám kompletní svatební balíček dle vašeho gusta, překlad svatebního obřadu do českého jazyka, květinovou výzdobu, svatební dort, svědky, živou hudbu, profesionálního fotografa, videozáznam vaší svatby, kadeřnici, kosmetičku, masáže, romantickou večeři na pláži, snídaně do postele a spoustu dalšího. No není to nádhera?

Private-Wedding-Lunch-on-the-Jetty-1Svatby Vám zorganizuje jak pro dvojice nebo i celé skupiny (pokud budete brát s sebou např. rodiče, kteří si tady zároveň užijí krásnou dovolenou v exotickém ráji).
Chcete mít svatbu bez starostí, stresu, organizování a opilých svatebčanů? Leťte se oddat na Mauricius a zažijete pohádkovou dovolenou a svatební cestu v jednom.
A na kolik Vás taková svatba na Mauriciu vyjde?
Svatební balíčky se pohybují již od 20 tis. za 2 osoby.
Tzn. celkem: ubytování + letenky + transfery + český servis v místě pobytu + svatební balíček včetně vyřízení všech formalit pro právně platný sňatek Vás vyjde již od 50 tis. / osoba
Ve dvou osobách dáte tedy za krásnou dovolenou, pohádkovou svatbu a vášnivé líbánky = tři v jednom … 100 tis. Kč za dvě osoby.

Wedding-setup-Beach-Sugar-Beach_1400x933_72_RGB-2-db822
Na kolik Vás vyjde taková svatba v Česku? Určitě na mnohem více a nemluvě o tom, že si zaplatíte ještě k tomu svatební cestu navíc :)

Ukázka svatebního balíčku
Mauricius – čtyřhvězdičkový hotel Ambre s all inclusive:
http://villasresorts.cz/ubytovani/hotel-ambre/#svatby

shutterstock_350837261

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s