HEAT BEYONCÉ

Po zpěvačkách Gwen Stefani a Britney Spears tu mám další adeptku, která nelenila a začala se také věnovat navrhování svých různých parfémů. Řeč bude tentokrát o americké zpěvačce Beyoncé.

Beyoncé mám osobě velmi ráda. Její hudba je  plná energie. Každé CD má něco svého do sebe, něco osobního, něco, co je pro Beyoncé typické.

Koláž by ANNETTE magazine

Koláž by ANNETTE magazine

BEYONCÉ A PARFÉMY

Myslím, že Beyoncé klidně můžeme zařadit mezi ty zpěvačky, které patří mezi opravdu produktivní, co se týče výroby parfémů. Sama ani nevím, kolik jich doposud stihla vyprodukovat. Každopádně bych vám ráda představila ty, které se zařadily mezi ty nejoblíbenější.

Koláž by ANNETTE magazine

Koláž by ANNETTE magazine

Beyoncé Heat. Tak tento parfém byl snad prvním parfémem, které spatřilo světlo světla. Díky kombinaci neroli, broskve, orchideje, magnólie, zimolezu, pižma, mandli, dřeva, tonky fazole a ambry. Sice jsem tento parfém nevlastnila, ale dle dojmů ho můžu definovat takto: Je v ní ukryta krása, kterou muži vnímají jak svádivou. Cena této okouzlující a svádivé vůně začíná na tří seti čtrnácti korun českých.

Heat Rush. Novější sestra vůně Heat. Tato vůně vyšla roku 2011, která určena především pro denní nošení. Kombinace třešně, marakuji, krvavého pomeranče, květu manga, ibišku, orchideje, týkového dřeva, pižma a jantaru činí tuto vůni nejenom ovocnou, ale i neodolatelnou. Dle hodnocení má dlouhodobou výdrž. Cena vůně začíná na tří seti dvanácti korunách českých.

Poslední vůně, kterou vám představím, je Heat World Tour Limited Edition. Tato velice zajímavá vůně, už co se týče například flakónku, představuje limitovanou edici celé řady parfémů Heat. Na rozdíl od svých další “sester” obsahuje jiné exotické ingredience – růžový pepř, mangostan, Acai bobule, jasmín, fialka, orchidej, vetiver, vanilka, santalové dřevo. Možná vás dle flakónku napadne, že do kategorie ovocných a květinových vůní nebude patřit – což máte pravdu. My ji řadíme do kategorie svěžesti s dlouhotrvajícím efektem. Cena vůně je čtyři sta čtyřicet sedm korun českých.

A co vy? Zaujaly vás parfémy zpěvačky Beyoncé? Možná vám mohou připadat na ” stejné brdo “, protože se v podstatě jedná o ten jeden tentýž design v jiných barvách. Další vůně objevíte na jedné z největších internetových parfumerií v České republice.

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s