JUST ME – PARIS HILTON

Gwen Stefani, Britney Spears, Beyoncé. Americké zpěvačky, které si podmanily svět parfémů. Ale nejenom zpěvačky mohou zasahovat do parfémového průmysl. Taková Paris Hilton o tom ví své.

Teď je zkrátka trendem mít svou vůni. Také sníte, že si jednoho dne namícháte tu svou? I já takhle sním, ale zrealizovat si ho – to už je těší. Ale třeba jednou :)

web

I Paris Hilton má svůj typický “podpis”, díky kterého poznáte její parfémy. Mě třeba při pohledu na její parfémy napadne typický flakónek, barvy a styl.

Nejprodávanější parfémovanou vodou se stal parfém Paris Hilton Paris Hilton. Vůně plná broskve, jablka, frézie, citlivky, dubu, ylang-ylangu, santalového dřeva a jasmínu vás natolik učaruje, že si vás sama podmaní. A díky čemu si tento parfém uživatelky oblíbily? Především díky tomu, že má dlouhodobou výdrž. Vůně je lehká s ovocnými až květinovými tóny. Cena parfému začíná na čtyři stech tří korunách českých.

Další oblíbenou parfémovanou vodou je parfém Heiress. Díky kombinaci broskve, mimózy, pomeranče, mučenky, jasmínu, ylang-ylangu, květu Tiaré, zimolezu, tonky fazole, dřevu a fialky, vám bude dodáno potřebné sebevědomí. Cena parfémované vody začíná na čtyři stech čtyřiceti devíti korunách českých.

A do třetice? Co vyzkoušet klasiku – parfém Just Me? Malina, konvalinka, pepř, fialka, bergamot, frézie, kosatec, ylang-ylang, růže, pižmo, vanilka a dřevo si vás naprosto získají. Díky tomuto parfémů budete královna všech večerů. Cena je od tří seti čtyřicet devíti korun českých.

Více parfémů na stránce, kde nejenom parfémy pořídíte za příjemné ceny.

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s