PÁNSKÉ PRÁDLO

Milé dámy, slečny. I pánové si zaslouží pohodlní, tak proč mu nezakoupit nějaké padnoucí prádlo? Připravila jsem si pro vás menší článek, který vám s výběrem pomůže :)

Aktuálně je v kurzu především spodní prádlo značky Triumph. Nejpopulárnější se staly tyto boxerky sloggi men s krátkou nohavičkou. Přední strana boxerek je podšitá. Dále, nohavičky jsou obšité bavlněnou látkou. Navíc jsou ušité z velice příjemného lehoučkého materiálu. K dostání jsou v bílé barvě. Cena boxerek je sedm set dvacet korun českých.

Mezi další oblíbené boxerky můžeme řadit například tyto Sloggi Men Match Hipster. K dostání jsou až do velikosti XXL a to hned v několika barvách – bílo-modrá, černá, černo-šedá a šedá. Cena boxerek je šest set devadesát korun českých.

A do třetice? A pokud váš muž vyžaduje jednoduchost a minimalismus, tak ho určitě potěší například tyto boxerky Sloggi Men Basic Hipster. Jsou to klasické pánské boxerky ušité z velmi kvalitní bavlny. Jinak boxerky patří do kategorie Medically Tested – to znamená, že byl u nich proveden lékařský test – tudíž jsou vodné i pro ty, kteří trpí citlivou pokožkou. Cena je tři sta devadesát devět korun českých.

Více pánských boxerek objevíte na Luxusnipradlo.cz

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s