IDEÁLNÍ DÁREK NA SVATÉHO VALENTÝNA?

Svátek zamilovaných se blíží. Pokud nevíte, čím svému milému či milé udělat radost, a parfém to zrovna u vás nevyhrává, doporučuji se zaměřit na spodní prádlo. Ono to funguje na obě strany. Pokud vy dámy si uděláte radost nějakým novým spodním prádlem, můžete to brát jako dárek pro svého milého. Ještě bych připomněla, že aktuálně na Luxusnipradlo.cz probíhá díky Valentýnu dvacetiprocentní sleva.

A co si můžete v této akci pořídit? Objevíte zde nejenom tanga, ale i košilky, sexy body a kostýmy. Velice oblíbeným kouskem se stala například košilka Lady Love značky Obsessive. Jedná se o okouzlující noční košilky vyrobenou z měkkého materiálu, krajky a červených ozdůbek. V ceně jsou i tanga. Cena košilky po slevě je čtyři sta osmdesát sedm korun českých.

Košilky typu babydoll jsou aktuálně velice oblíbené. My doporučujeme například košilku Citygirl Babydoll také značky Obsessive. Košilka je se vzorem pruhů, které opticky zeštíhlují. Má nastavitelná ramínka a trojúhelníkové košíčky, které jsou zdobená krajkou. Košilka také zvýrazňuje pas. Sada obsahuje také tanga. Cena po slevě je pět set padesát devět korun českých.

Více krásných košilek na stránce..

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s