LA ROCHE-POSAY AKCE!

Milé dámy, slečny. Tentokrát tu mám pro vás článek, který vám odhalí aktuální akci na francouzskou značku La Roche -Posay.

Akce spočívá v tom, že si musíte vybrat prordukty nad čtyři sta devadesát devět korun českých a budete mít dopravu zdarma. Tato značka se řadí mezi nejlepší dermokosmetické značky vůbec. Také jsou v podstatě na prvním místě v žebříku o nejlepší dermokosmetické značky doporučované dermatology v České republice. Navíc kosmetičtí dermatologové doporučují svým pacientům zrovna La – Roche Posay.

Něco málo o značce: Značka v podstatě sleduje jeden ze svých základních cílů: Vést lepší život s citlivou pletí. Navíc se už desítky let zaměřuje na podobné problémy týkající se citlivé a problematické pleti. 

 Vůbec nejprodávanějším produktem se stal pleťové krém pro zejména problematickou pleť trpícím akné, La Roche – Posay Effaclar. Tento krém obsahuje zázračné složení, které napomůže k redukci vzniku akné. Je tím především patentovaný ceramid, který chrání pleť před výskytem červených i hnědých skvrn po akné. Dále například složka Niacinamid, která má v sobě protizánětlivé účinky a pleť zklidňuje. Podobné účinky má i kyselina salicylová, která obnovuje povrch pleti. Kyselina linolová naopak reguluje tvorbu nadbytečného kožního mazu.
La Roche-Posay Effaclar pleťový krém pro problematickou pleť, akné
Druhým nejprodávanějším produktem je zklidňující a hydratační krém opět na problematickou pleť trpící akné, Tento krém pomáhá regenerovat kožní bariéru a navracet jí pružnost, hydratuje, zklidňuje zčervenání a podráždění a také má v sobě antioxidanční účinky. Má podobné složení jako pleťový krém Effaclar, avšak tento obsahuje i složku squalen, který obnovuje hydrolipidický film, také navrací elasticitu pleti.
La Roche-Posay Effaclar zklidňující a hydratační krém pro problematickou pleť, akné
Co si do začátku od této značky pořídit? Pokud nevíte, co přesně je pro vás, ale i přesto chcete tuto značku vyzkoušet, doporučujeme vyzkoušet třeba obnovující krém na ruce Cicaplast, který nejenom vyživuje, ale i zjemňuje, hydratuje, ochraňuje před vnějšími škodlivými faktory, ale i regeneruje. Cena krému je sto padesát čtyři korun českých.
La Roche-Posay Cicaplast obnovující krém na ruce

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s