VELKÉ BALENÍ PARFÉMU ZA MÁLO PENĚZ?

Milé dámy, slečny. Protože si myslím, že každá miluje vůně, tak jsem se rozhodla, že vám prozradím jedno tajemství. Aktuálně si můžete pořídit parfém v tom největším balení za nejmenší cenu. Je to vůbec možné? Ano! Čtěte dál…

Do této akce se zařadily značky jako Elizabeth Arden, Guess, Roberto Cavalli, Jennifer Lopez či Katy Perry. Které jejich vůně to jsou?

Americká zpěvačka Katy Perry se do této akce zapojila se svou vůní Killer Queen. Vůně je to plná švestky, lesních plodů, bergamotu, frangipani, karafiátu, jasmínu, dřeva, pralinky a pačuli. Navíc vůně vystihuje přímou povahu všech rebelů i rockerek. Vůně se poprvé na trhu objevila v roce 2013 a doteď se drží na předních příčkách.

Akce: Parfémovanou vodu o objemu sto mililitrů pořídíte za cenu čtyř seti třicet korun českých!

I americká zpěvačka Jennifer Lopez nenechala nic náhodě. Svůj parfém Still, který byl vytvořen směsí pepře, saké, čaje Earl Grey, mandarinky, jasmínu, růže, zimolezu, květu pomerančovníku, frézie, santalového dřeva, pižma a ambry, představila již v roce 2003. Díky tomuto parfému budete vnímat to, že dokáže vystihnout i podtrhnout vaše vzácné okamžiky života.

Akce: Parfémovanou vodu o objemu sto mililitrů pořídíte za cenu čtyř seti devadesáti pěti korun českých!

Celou trojku uzavírá také americká zpěvačka Beyoncé se svou vůní Heat Rush. Tato vůně vyšla roku 2011, která určena především pro denní nošení. Kombinace třešně, marakuji, krvavého pomeranče, květu manga, ibišku, orchideje, týkového dřeva, pižma a jantaru činí tuto vůni nejenom ovocnou, ale i neodolatelnou.

Akce: Toaletní vodu o objemu sto mililitrů pořídíte za cenu tří seti devadesáti pěti korun českých!

 

One response to “VELKÉ BALENÍ PARFÉMU ZA MÁLO PENĚZ?

  1. Miluju tu toaletku od Beyoncé :) Teď teda momentálně používám Green Tea od Elizabeth Arden, která je taky super, ale potom mám v plánu si zase pořídit právě Heat Rush :)

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s