AGUILERA, MEOW, MIDNIGHT HEAT

Jelikož jsem v předchozím článku nakousla téma velké balení parfémů za málo peněz, tak jsem se rozhodla, že i tento článek tomuto tématu věnuji. Vesměs jsem představila jenom ty vůně, které navrhly americké zpěvačky a v tomto článku to bude nadále.

Toužíte být svůdná? Učiňte tak jako zpěvačka Christina Aguilera. Směs broskve, rybízu, jasmínu, lilie, švestky, pivoňky, pižma, vanilky a santalového dřeva vás dostane. O které vůni mluvím? O její první autorský vůni Christina Aguilera Christina Aguilera. S touto vůní moc zkušeností nemám, nedám dopustit především na vůně By Night a Unforgettable, ale i tato mé samozřejmě něco do sebe. Je určena především pro ty ženy, které chtějí a touží být svůdné.

Akce: Parfémovanou vodu o objemu sedmdesát pět mililitrů pořídíte za cenu pět set sedmdesát korun českých!

Sice jsme vám zpěvačku Katy Perry se svým parfémem Killer Queen představovali, ale i parfém Meow se rozhodl, že bude k dostání v té nejlepší ceně v největším balení. A protože mě parfém Mňau, nebli Meow zaujal natolik svým flakónkem a designem, tak bych si ho snad koupila už kvůli tomu :D Abyste měli vůbec představu, jak tato vůni voní, rozepíši vám sem složení: gardénie, hruška, jasmín, mandarinka, zimolez, květ pomerančovníku, konvalinka, pižmo, vanilka, santalové dřevo a jantar. Parfém se dá “nosit” jak ve dne, tak v noci. Zkrátka dokáže podtrhnout jakoukoliv super atmosféru a příležitost.

Akce: Parfémovanou vodu o objemu sto mililitrů pořídíte za cenu čtyři sta čtyřicet korun českých!

A aby toho nebylo málo, tak opět zmíníme zpěvačku Beyoncé. V této akci totiž můžete pořídit i její další parfém jménem Midnight Heat ve fialovém provedení. Parfém spatřil světlo světa roku 2012. Spíše bychom mohli říct, že se jedná o směs vůní ovoce, květin a dřeva s nasládlým závanem. Pitahaya, švestka, karambola, tulipán, pivoňka, orchidej, ambra, pačuli a santalové dřevo. Přesně tyto ingredience jsou ukryté v exotické Midnight Heat.

Akce: Parfémovanou vodu o objemu sto mililitrů pořídíte za cenu tři sta devadesát pět korun českých!

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s