Nejlepší krémy proti vráskám

Vrásky, postrach pro všechny ženy, které jsou ve zralém věku. Někdo tvrdí, že tvorba vrásek závisí na genech, jiný zase na životním stylu (stres, alkohol, cigarety, špatná strava, málo spánku a pohybu). Ať tak či onak, je tady jeden zaručený způsob jak potlačit a zpomalit známky stárnutí a tím jsou noční pleťové krémy proti vráskám. My jsme pro vás po dobu jednoho měsíce testovaly krémy, které jsou běžně k dostání v drogérii. Vybraly jsme pět krémů, které nejlépe prošly a seřadily jsme je podle úspěšnosti od nejlepšího po nejhorší. Noční krémy jsou vhodné pro věkové kategorie 40+, ale i to je individuální. Krémy vždy nanášejte na čistou pleť. Je dobré jej nejprve v dlaních nahřát a poté vklepávat, nikoliv mazat!

1. L’Oréal Paris Youth Code 
Tento krém je opravdu číslem jedna mezi krémy z drogérie. Youth Code má omlazující a regenerační schopnost. Krém je vhodný pro zralou pleť s vráskami, známkami únavy a ztrátou jasu pleti. Při pravidelném používání je pleť hladká, odpočatá a rozjasněná. S každým dalším probuzením vypadá pleť viditelně mladší!
Test: Po prvním použití byla pleť intenzivně hydratovaná, hladká a svěží. Po týdnu používání se pleť lépe regeneruje, známky únavy se zdají být redukované, rysy obličeje jsou hladší. Po měsíci jsou vrásky viditelně redukovány, pleť vypadá mladší, je pevnější a není ochablá.

2. Dermacol Saphir Elixir Night Cream
Největší klady nočního krému jsou, že je hypoalergenní s vysokým obsahem omega 3 a 6, safírem a bambuckým máslem. Extrakt z hnědé řasy kalpariane s vysokým obsahem mastných kyselin redukuje ochabování pleti. Pokožka zůstává pevná a pružná. Krém je skvělým přípravkem pro péči o zralou pleť během noci.
Test: Po prvním dni jsou viditelné známky zpevnění. Týden používání, den po dni pleť získává zpátky svoji vitalitu, kontury obličeje jsou zpevněny, pokožka je hydratovaná a jasná. Po měsíci používání: Intenzivní zpevnění kontur obličeje. Pleť je zjemněná, plná obnovující energie a omlazená.

3. Garnier Anti-Ageing Night Care
Mezi aktivní látky tohoto krému patří rostlinné buňky – ty jsou známé svými výjimečnými regeneračními schopnostmi, a rýžové peptidy, které vyživují a zlepšují strukturu a kvalitu pokožky.
Test: Po prvním dni se obnovuje pevnost, intenzivně hydratuje, dobře se nanáší a roztírá. Týden používání: krém vyhlazuje vrásky, modeluje kontury obličeje a intenzivně vyživuje. Po měsíci: vrásky začínají postupně mizet. Pleť byla více vyhlazená a jemnější. Vstřebatelnost je dobrá, krém intenzivně zvláčňuje a vyhlazuje pleť.

4. Nivea krém proti vráskám Q10
Koenzym Q10 a kreatin redukují vrásky. Nejvíce nás překvapilo, že tento noční krém spíše než aby minimalizoval vrásky, umí velmi dobře minimalizovat tmavé kruhy pod očima.
Test: Po prvním dni: Tento noční krém má příjemnou konzistenci, která se dobře roztírá. Složení krému je bez parfému, proto je vhodný i pro citlivou pleť. Týden používání: Po pravidelném používání mizí tmavé kruhy pod očima. Po měsíci: nevidíme velkou změnu.Pleť není tak vypnutá jako u předešlých nočních krémů, ale velké plus dáváme za minimalizování tmavých kruhů pod očima.

5. Ryor koenzym Q10
Noční krém obsahuje avokádový olej, jojobový olej a také koenzym Q10. Používání koenzymu Q10 by mělo být dlouhodobější. Nelekněte se, přípravky s obsahem Q10 jsou nažloutlé a to je důkazem, že koenzym Q10 je zde opravdu obsažen. U takového krému je to běh na dlouhou trať a musí se používat déle než měsíc pro viditelné výsledky.
Test: Po prvním dni: vůně je úplně stejná, jako u ostatních krémů. Krém zanechává pleť velice jemnou. Týden používání: Pleť je příjemně hydratovaná a zářivější. Po měsíci je pleť hydratovaná a jasná, ale ne až tak vypnutá a hladká.

Advertisements

One response to “Nejlepší krémy proti vráskám

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s