KUKADLA JAKO ZRCADLA?

Příroda nebyla štědrá ke každému a nenadělila všem velké oči. Někomu to nevadí, ale většina z nás chce to, co nemá. V dnešním světě kosmetiky a krásy najdete spoustu produktů, které pomáhají nedostatky hravě skrýt.

Pokud tedy chcete opticky zvětšit své oči, mám tu pro vás pár tipů.

Kouzelná bílá – bílá barva zvýrazňuje a oko vám prozáří. Pokud ji aplikujete na spodní linku, oko opticky vystoupí. Bílý (matný či třpytivý) stín použijte do vnitřního koutku oka, a také těsně pod obočí.

Tmavé stíny – tmavé stíny rozhodně neaplikujte pod spodní řasy – oko bude propadlejší, menší a tím, že ho orámujete celé, přesně vyznačíte jeho tvar i velikost. Ideální je černá linka nad horními řasami a neutrální světlý stín do ohybu víčka (oboje protažené dál za vnějším koutkem nahoru).  Řasenku naneste pouze na vrchní řasy (doporučuji více vrstev, abyste řasy co nejvíce zvýraznily).

Umělé řasy – prodloužením řas také docílíte opticky větších kukadel, jejich aplikace chce trochu trpělivosti a cviku, ale vyplatí se to. Nalepovací řasy jsou ideálním doplňkem makeu-pu, a to hlavně pokud jdete na večírek, party či ples. Vyzkoušejte například nalepovací řasy Red Cherry Primrose.

Advertisements