ZAPOMEŇTE NA TUNU TMAVÉHO MAKE-UPU!

Zapomeňte na solárko, tmavý make-up a jakékoli předělávání. Rozjasněte svou světlou pleť a buďte okouzlující.

Náctileté holky jsou příznivkyněmi opálené pokožky, umělých řas, tun make-upu, prodloužených vlasů a tmavých vlasů (hnědá, černá, mahagonová) Proč tolik holek prahne po nepřirozeně hnědém obličeji a tuně make-upu? Ano, většina lidí je obdivuje, ale v koutku duše jsou pro ně směšné. Proč? Vypadají jak
kdyby vypadly z programu Photoshop. Proč si nezkusit odpočinout od tuny hnědého make-upu a silného líčené? Co zkusit spíše něco lehčího, přirozeného, ukázat svou pravou tvář? Anne Hathaway, Michelle Trachtenberg či Lady GaGa se potýkají se světlou pletí a podívejte, jak jsou slavné. Bude podzim a pak zima, a tak bude naše pleť Lady GaGa je slavná a vůbec k tomu nemuselo ještě světlejší, než byla předtím, a proto ji být potřeba haldy tmavého make-upu.

Lady GaGa - zdroj: Weheartit.com

Lady GaGa – zdroj: Weheartit.com

Než se začnete líčit, rozjasněte svoji pleť pomocí rozjasňovače. Vyberte si ho podle vaší barvy pleti a s rozjasňovačem to moc nepřežeňte, stačí ho opravdu malé množství. Jestli si nejste jisté s výběrem, vyzkoušejte například tento tónovací krém pro perfektní pleť – Academie Make-up Multi. Je vhodný pro všechny typy pleti a především hodně hydratuje, sjednocuje a zamezuje vzniku nových vrásek.

Než budete pokračovat, počkejte, než se rozjasňovač vsákne do pokožky. Pak naneste tekutý make-up – například Max Factor Colour Adapt – rozetřete ho po celém obličeji. Nezapomeňte ho rozetřít i kolem uší a krku, mít tmavší odstín obličeje a krk o několik tónů světlejší je přece pro smích. Po rozetření make-upu naneste vhodným štětečkem. Vyzkoušejte sypký pudr Dior, který vám zmatní pleť.

Advertisements