Sexy Velikonoce?

Velikonoce jsou za rohem. Tento článek bude možná na trochu “jinde” než ty články, na kterém jste zvyklé. Zkrátka, někdo si kupuje luxusní kostýmek spodního prádlo na Valentýna a někdo prostě na Velikonoce. A v čem zazáříte?

Co třeba bunny kostýmek? Nemusíte se nutně jednat o nějaký sexy kostýmek, ale třeba o pyžamo. Jedno takové vás možná i zaujme – jedná se tedy o dětské pyžámko Cornette s roztomilým králíčkem na topu. Cenově je velice přijatelné – dvě stě osmdesát devět korun českých.

Zdroj: Weheartit.com

Zdroj: Weheartit.com

Pokud chcete udělat radost především sobě nebo partnerovi, tak i tak máme pro vás pár tipů. Pokud jste spíše na jednoduché spodní prádlo bez korzetů, vyzkoušejte například prádlo Bunny Obsessive v podobě zajíčka Playboy. Sada obsahuje čtyři díly. Podprsenka je ve střihu bikin a není vyztužená. Košíčky také nejsou vyplněné. Zavazování je za krkem na zádech s ozdobou hedvábnou mašlí. Celou sadu si můžete prohlédnout na Luxusnipradlo.cz

Na výběr máte kromě dvoudílného spodního prádla i korzety či noční košilky. Cenově se kolekce pohybuje od šesti seti čtyřiceti devíti korun českých.

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s