3 TOP PRODUKTY PLEŤOVÉ ZNAČKY CLINIQUE

Milé dámy, slečny. Nevíte, díky které pleťové kosmetice docílíte dokonalé péči citlivé pleti? Máme pro vás samozřejmě tip. Ten tip se týká francouzké kosmetické značky Clinique.

Historie této značky sahá do roku 1968, kdy se poprvé objevila na trhu. Nejenom, že je zajímavé, že ji založila zakladatelka Estée Lauder, ale také to, že její otec pocházel z tehdejšího Československa. Netrvalo dlouho a začala se věnovat především hypoalergenní kosmetice. Na mysli máme například krémy proti vráskám, čistící tonika či tekutá mýdla. Pro tento článek jsme se rozhodli představit tři nejoblíbenější produkty, které stojí za vyzkoušení.

Především bychom chtěli ještě připomenout, že se tentokrát zaměřujeme na pleťovou kosmetiku.

Zdroj: Weheartit.com

Zdroj: Weheartit.com

Asi tím nejprodávanějším produktem se stal hydratační gelový krém pro všechny typy pleti, Moisture Surge. V čem tkví jeho účinnost a síla? Nejspíše právě ve složení, které je sice pestré, ale to nemění nic na tom, že ho nemohou používat ženy s citlivou pletí – vždyť právě Clinique je pro tuto pleť zcela určený. Skládá se z glycerínu, který pleť zvlhčuje a zbarňuje jejímu vysoušení. Dále zde je čajovník čínský, aloe vera, kofein a ostropeřec mariánský.

Velkou oblibu si záskala také kosmetická sada oblíbených kří kroků, Clinique 3 StepsTao sada je vhodná především pro mastnou a smíšenou pleť, ale vhodná pro všechny věkové kategorie. Cena sady, ve které je tekuté čistící mýdlo na smíšenou a mastnou pleť, exfoliační voda na smíšenou a mastnou pleť a hydrratační gel na smíšenou a mastnou pleť, je pět set třicet čtyři korun českých.

Třetím nejoblíbenějším produktem se stal hydratční oční krém proti otokům a tmavých kruhům. Tento produkt je vhodné používat denně, aby se účinek a výsledek dostavil co nejdříve.

A co vy? Jste s pleťovou kosmetikou značky Clinique spokojené?

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s