VŠECHNY ZNAČKY ZAČÍNAJÍCÍ PÍSMENEM B SE SLEVOU 15%

Pamatujete si článek, ve kterém byla zmíněna akce, že na všechny značky, které začínají na písmeno A, jsou s několika procentní slevou? Ano? Pak máme pro vás dobrou zprávu! Tentokrát o jedno písmenko postoupíme – na řadě je písmeno B. Takže na všechny značky, které začínají na písmenko B na stránce Luxusnipradlo.cz, pořídíte veškerý sortiment se slevou patnáct procent.

Ale pozor! Akce platí do konce osmnáctého dubna!!

Mezi značky můžeme zmínit například Bellucci, která se specializuje na zajímavou obuv. Nás oslovily například tyto luxusní dámské sandálky na podpatku, které jsou k dispozici v jemné béžovém provedení. Tyto sandálky jsou ideální i do společnosti například k maxi šatům. K dostání jsou i v černé či tmavěmodré barvě.

Mezi další značky zmiňujeme Bestelle, která se také specializuje na obuv. Konkrétně na tu sportovnější, která je v aktuální době hodně v kurzu. Každopádně nemyslíme to, abyste tyto minimalistické tenisky kombinovali například k sukním či šatům, ale rozhodně k nějakým skinny jeansům jsou ideální! Nás zaujaly například tyto stylové sportovní černé tenisky, které jsou k dostání za velmi příjemnou cenu – sedm set padesát šest korun českých.

Tyto, ale i další značky či obuv objevíte na stránce Luxusnipradlo.cz, která se nezaměřuje jenom na prádlo..

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s