LANVIN TIME

Lanvin. Upřímně se domníváme, že mnoho z vás vůbec nezná historii této značky. Nejspíše nemáte ani ponětí, kdo ji založil. Značku Lanvin založila Madam Jeanne Lanvin, která se narodila roku osmnáct set šedesát sedm. Nejprve začínala jako švadlenka. Sama se řadila mezi ty více ambiciózní lidi, kteří chtějí něco dokázat. Proto si v roce osmnáct set osmdesát devět otevřela svůj vlastní obchod. Kolekce a modely si vymýšlela a šila sama. Postupem času si vybudovala doslova jméno ve světě. Aktuálně se společnost Lanvin nesoustředí jenom na módu, ale také na výrobu domovních doplňků či parfémů. A právě na parfémy jsme zaměřili tento článek.

Aktuálně nejoblíbenějším parfémem se stal parfém jménem Lanvin Eclat D´Arpege. Citron, šeřík, pivoňka, vistárie, osmanthus, broskev, čaj, cedr, ambra a pižmo. Tento parfém, dle názorů, je ideální na jaro. Jak z popisu víte, obsahuje citrusy a kapku čaje, které navodí příjemnou jarní atmosféru. Pokud máte obavu, že je parfém spíše na “záchod”, mýlíte se.

Náš tip: Aktuálně probíhá akce na padesáti mililitrovou parfémovanou vodu, kterou pořídíte za cenu pět set patnáct korun českých.

Další, velice oblíbenou vůní, je parfémovaná voda Lanvin Rumeur 2. Na rozdíl od Eclat D´Arpege, má tento parfém výraznější a harmoničtější složení. Objevíte v něm stopy po zelených tónech, citronu, grapefruitu, hrušce, pomeranči, bergamotu, konvalince, damascone, růži, zimolezu, pižmu, exotických dřevinách a ambře. Jestliže si nedokážete představit výslednou vůni parfému, prozrazujeme, že se jedná o velice příjemnou sladkou květinovou vůni s citrusovým nádechem. Parfém pořídíte od čtyř seti třiceti dvou korun českých.

Marry Me! Pokud tento článek čte muž, který by si chtěl nějakým originální způsobem vzít svou slečnu, máme pro vás tip. Co ji požádat o ruku prostřednictvím této parfémované vody? Samozřejmě, že je to jenom takový vtipný způsob. Nicméně, parfém Marry Me! ideálně ztělesňuje zamilované moderní ženy nadšené pro romantiku, které si vždy s sebou nosí pozitivní náladu. Ve složení objevíte jak frézii, tak pomeranč, jasmín, broskev, růži, magnólii, ambru, cedr a pižmo. Parfém pořídíte od čtyř seti osmdesáti jedné koruny české.

Zdroj: Weheartit.com

Zdroj: Weheartit.com

 

 

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s