NEBOJTE SE ZAINVESTOVAT DO SPODNÍHO PRÁDLA CALVIN KLEIN

Calvin Klein. Značka, které nikdy “nevyjde” z módy. Co vy a proslulé logo CK? Propadla jste mu? Nebo ho vnímáte jako zbytečné utrácení peněz? Každý má na něho samozřejmě svůj vlastní názor. My si pro vás připravili takový článek, který vám představí především jejich snadno padnoucí podprsenky. Tudíž, pokud vám žádná nepadla tak, jak jste očekávala, tady možná změníte názor.

Calvin Klein | Zdroj: Weheartit.com

Calvin Klein | Zdroj: Weheartit.com

Podprsenky Calvin Klein jsou oblíbené především díky svému zpracování a vzhledu. Jsou hladké, tudíž pod bavlněným tílkem nezpůsobují žádné “hrbolky”. Velmi oblíbeným kouskem je i gelová push-up podrpsenka v tělové barvě za příjemnou cenu – šest set čtyřicet pět korun českých. Aktuálně je ve slevě, tudíž na ní ušetříte přesně polovinu ceny!

Další, velmi oblíbenou podprsenkou je tato v černém provedení. Opět je vhodná pod jemná tílka v tmavých barvách. Navíc je jemně vyztužená a má dvojitá ramínka. Je prodyšná, lehká a vyrobená z velmi jemného mikrovlákna. Cena podrpsenky je jeden tisíc čtyři sta dvacet korun českých.

A dá se odpovědět na otázku: Vyplatí se investice do prádla CK?

Je to samozřejmě na vás. Osobně si myslíme, proč ne. Podprsenky opravdu vyhovují, jsou velmi kvalitní a skvěle padnoucí. Alespoň každá z nás by jednu tu proslulou podrpsenku měla vlastnit.

Více na Luxusnipradlo.cz

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s