Be Pink

Autor koláže: The Annette Vogue

Autor koláže: The Annette Vogue

Růžová. Co vy a růžová? Často přemýšlím nad pojetím takových článků. Říkám si, že články s fotkami z internetu asi nejsou úplně ty pravé ořechové.. proto jsem se rozhodla tvořit různé koláže, které tvořím na dvou módních tvořících serverech… Glami a Polyvore. Myslím, že je určitě znáte :) Často také tápu, jak mám články zaměřit. Ano, píši o parfémech či kosmetice, ale chtělo by to prostě ještě nějaký ten nápad, protože psát o tom, že tu a tam mají levnou pleťovou vodu od Dermacol, není tak záživné. Proto jsem se rozhodla články nějak tématicky zaměřit. Tentokrát to bude o parfémech, které se nesou v růžovém duchu května.

Já nevím, ale když se mi řekne měsíc květen, vybavím se takovou tu sladkou růžovou barvu. Proto tak vidím i parfémy. Zde jsem si připravila pár tipů :)

TIPY

Juicy Couture Viva La Juicy

Lesní plody, mandarinka, jasmín, zimolez, gardénie, vanilka, ořechy, santalové dřevo, karamel a ambra. Cena začíná na šesti seti čtyřiceti devíti korunách českých.

Marc Jacobs Daisy Blush

Leknín, hruška, bergamot, zimolez, mimóza, konvalinka, pižmo a dřevité tóny. Cena toaletní vody je jeden tisíc čtyři sta padesát čtyři korun českých.

Chloé Roses de Chloé

Bergamot, růže, magnólie, jantar a pižmo. Cena toaletní vody o objemu sedmdesáti pěti mililitrů je jeden tisíc dvě stě třicet šest korun českých.

Miss Dior

Mandarinka, egyptský jasmín, růže, pižmo a pačuli. Cena parfémované vody o objemu třiceti mililitrů je jeden tisíc pět set sedmdesát pět korun českých.

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s