GREEN

Koláž vytvořila The Annette Vogue

Koláž vytvořila The Annette Vogue

Zelená. Jak jste již mohli z předchozího článku zaregistrovat, svůj poslední článek o parfémech jsem zaměřila především na barvy. Tentokrát jemnou sladkou růžovou vystřídala zelená. Tato barva je obecně barvou rovnováhy, přírody, naděje a klidu. Je uklidňující, nechává vás naprosto zrelaxovat. Pokud patříte mezi ty, kteří mají rádi tuto barvu, vypovídá o vás také to, že jste velice ochotní rozdávat laásku a rádi motivujete ostatní lidi.

Proto jsme vybrali směs “zelených” vůní. které by měly také evokovat uklidňujícími účinky. Ty nejlepší jsme pro vás i stručně rozepsali.

DKNY Be Delicious – parfémovaná voda pro ženy plná osvěžujících ingrediencí – okurky, grapefruitu, magnólie, jablka, tuberózy, fialky, konvalinky, růže, ambry, santalového dřeva, dřeva a květinových tónů. Tento parfém je k dostání i v krásném dárkovém balení, který velmi potěší.

Dolce & Gabbana Dolce Floral Drops – toaletka, která vás okouzlí svou svěžestí a půvabem přesně jako kapka rosy na jemných bílých květech přírody. Především je plná květin a ovoce – neroli, papája, leknín, narcis, amarylka, pižmo, kašmírové dřevo a stantalové dřevo.

Calvin Klein CK One Summer 2016 – jak už jsme každoročně zvyklí – i tento rok přinesla společnost Calvin Klein nejnovější toaletní vodu určenou jak pro muže, tak ženy. Opět se můžeme těšit na směs svěžích vodních ingrediencí společně s čerstvými ovocnými plody – limetka, citron, zelené jablko, mojito, zázvor, jalovec, guave, tahitská gardénie, cedr, kokosové mléko a mech. Vůně přinesla i nový “upgrade” svého designu.

Chanel No.19 Poudré – nebyl by to článek o “zelených” parfémech, pokud by zde nebyl zmíněn lehce silnější parfém No.19. Neroli, galbanum, mandarinka, kosatec, jasmín, fazole Tonka, vetiver a pižmo – to jsou základní ingredinece, které vás svou spojitou sílou ohromí. Na léto bychom ji nedoporučovali, ale i tak je to jeden z hlavních klenotů.

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s