KTERÉ PRODUKTY L´ORÉAL PARIS SE DRŽÍ NA PŘEDNÍCH PŘÍČKÁCH PRODEJE?

Které produkty se staly těmi nejprodávanějšími? Zde jsem pro vás připravila menší seznam těch produktů, na které byste neměli zapomenout.

Zdroj: Weheartit.com

Zdroj: Weheartit.com

Aktuálně nejoblíbenějším produktem se stal ochranný krém na obličej s ochranným faktorem 30. Tento krém se stal oblíbeným především proto, že nadcházející letní doba je v plném proudu. Působí jako ideální ochrana před nepříznivými účinky slunečních paprsků. Cena krému je dvě stě devadesát devět korun českých.

Druhým, velmi oblíbeným produktem, je řasenka určená pro objem řas – L´Oréal Paris Mega Volume Collagene 24h. Tato řasenka vytváří úžasný objem řas, prodlužuje, odděluje a má dlouhodobou výdrž. Dále obsahuje nasycený hydra-kolagen, což je látka, která proniká dovnitř řasy a následně ji zásobuje živinami. Jsou zde také ultra-objemné a pružné vosky, které obalují každou řasu zvenčí. Cena řasenky je sto devadesát jedna korun českých.

Kromě dalších několik řasenek, které se drží na předních příčkách prodejnosti, jsou zde i jiné produkty, které stojí za pořízení. Máme na mysli třeba oční linky ve fixu – Super Liner So Couture. Tyto linky jsou voděodolné, mají dlouhodobou výdrž a snadno se aplikují. Cena je sto osmdesát šest korun českých.

Z té pleťové kosmetiky můžeme zmínit micelární čistící vodu 3v1, Skin Perfection. Voda je určená především pro citlivou pleť. Navíc odstraňuje nečistoty, odličuje, hydratuje a zklidňuje. Cena je sto devět korun českých.

Oblíbeným se stal i gel na zesvětlení přírodních vlasů, Casting Sunkiss Jelly. Na tento gel jsou různé názory, avšak především obsahuje olej z kamálie, který vlasy vyživuje a zanechává je hedvábné na dotek. Cena je sto dvacet osm korun českých.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s