Opalujte se zdravě!

Zdroj: Weheartit.com

Zdroj: Weheartit.com

Čas dovolených se blíží. S nimi samozřejmě i ochrana pleti a pokožky před slunečními paprsky. Abyste co nejlépe ochránili svojí pokožku, doporučujeme se zaměřit také na značku Lancaster, která nabízí velice kvalitní opalovací produkty poskytující stoprocentní ochranu.

REGENERACE PRO PRODLOUŽENÍ OPÁLENÍ

Kterým produktem dostáhnete maximální regenerace, která navíc prodlouží i opálení? Doporučujeme vyzkoušet suchý regenerační olej pro prodloužení opálení na obličej a tělo, Tan Maximizer. Obsahuje TAC komplex, který nejenom udržuje pokožku dlouhodobě opálenou, ale také poskytuje dlouhotrvající komfort a nezanechává pocit mastnoty. Je vhodný pro všechny typy pokožky a pleti. Cena je tři sta devadesát devět korun českých.

ZKLIDNĚNÍ

Po dlouhodobém opalování je dobré pokožku zklidnit. Doporučujeme vyzkoušet zklidňující hydratační krém, který zjemňuje pleť, navrací hydratační rovnováhu a předchází předčasnému stárnutí pleti a tvorbě vrásek. Obsahuje navíc ještě hydratační formuli, která v pleti udržuje již zmíněnou hydratační rovnováhu. Ta také předchází předčasnému stárnutí.

OCHRANA S FAKTOREM 50

Pokud se chystáte do ciziny, kde bude sluníčko opalovat mnohem intenzivněji, než v České republice, doporučujeme krém na opalování s ochranným faktorem 50, který je vhodný i pro děti. Nejenom, že zajišťuje pokožce potřebnou hydrataci a ochranu, ale také je velmi dobře snášem citlivou pokožkou. Cena je tři sta šedesát pět korun českých.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s