Voňte jako pravá stars!

Voňte jako pravá americká celebrita. V dnešní době platí pravidlo – kdo nemá svůj vlastní parfém či vůni, neexistuje. Mluvíme především o slavných amerických celebritách – herečkách, zpěvačkách či modelkách. Zkrátka, aktuálně musí mít svou vůni úplně každý. A jestliže se chcete přiblížit například k latinskoamerické krásce Jennifer Lopez, máme pro vás tip, díky kterému se budete aspoň na okamžik cítit jako ona.

Jennifer Lopez | Zdroj: Weheartit.com

Jennifer Lopez | Zdroj: Weheartit.com

BE LIKE J.LO

Jennifer Lopez má na svém kontě již mnoho vůní. Její oblíbenou se stala toaletní voda Glow by JLo, která v sobě nese stopy po neroli, grapefruitu, květu pomerančovníku, jasmínu, tuberózy, růži, pižmu, vanilky, kořenu kosatce, santalovém dřevu a jantaru. Vůně byla vytvořena pro ty ženy, které touží po smyslnosti. Je velice okouzlující a podlehne ji každý muž. Cena toaletní vody – sto mililitrů – je čtyři sta osmdesát korun českých.

FAME LIKE GAGA

Je  to sice už déle, kdy byl parfém Fame od americké zpěvačky Lady Gaga uveden na trh, ale stále se drží na předních příčkách prodeje. Na rozdíl od své kolegyně Jennifer Lopez, si Gaga potrpí na “zajímavější” složení – šafrán, orchidej, meruňka, med, kadidlo, jasmín a Rulík zlomocný. Cena parfémované vody začíná již na sto dvaceti korunách českých.

JUST CHRISTINA

A v neposlední řadě tu nesmí chybět éterická Christina Aguilera se svojí parfémovanou vodou Christina Aguilera. Zkrátka, nechte v sobě objevit smyslnou ženskost díky květinovému opojení pomocí broskve, rybízu, jasmínu, lilie, švestky, pivoňky, pižma, vanilky a santalového dřeva. Tento parfém byl na trh uveden v roce 2007 – je to první tvůrčí parfém samotné zpěvačky. Aktuálně na něj probíhá akce – parfémovanou vodu o objemu sedmdesát pět mililitrů pořídíte za cenu pět set sedmdesát korun českých.

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s