Okouzlete italskými vůněmi Versace a Dolce&Gabbana

Chystáte se letošní léto navštívit kouzelnou Itálii? Pokud ne, a i přesto byste si chtěli připomenout kousek Itálie, doporučujeme vyzkoušet vůně a parfémy značek Versace a Dolce&Gabbana.

Versace. Tato módní značka byla založena v roce devatenáct set sedmdesát osm mladým Gianni Versace, který pocházel z velmi chudé oblasti jižní Itálie. Sám byl výstřední a cílevědomý, takže netrvalo dlouho a sám si vybudoval velmi věhlasnou značku, která od osmdesátých let minulého století začala oblékat celebrity z červeného koberce. O pár desítek let později se tvorba zaměřila i na tu parfémovou.

Tou nejprodávanější se stala toaletní voda Bright Crystal. Yuzu, ledový akord, granátové jablko, magnólie, lotos, pivoňka, pižmo, dřevo a ambra.. nechte se zklákat touto květinovo-ovocnou vůní, která se řadí mezi ty nejoblíbenější vůně značky Versace. Zkrátka, zaujmout umí každého.

Versace Bright Crystal | Zdroj: Weheartit.com

Versace Bright Crystal | Zdroj: Weheartit.com

Jste vášnivá a sebevědomá žena? Slyšela jste již o parfému Eros Pour Femme? Tato smyslná silná vůně je ideálním stvořením pro ty ženy, které si uvědomují svou ženskou sílu. Opojení sicilského citronu, bergamotu, granátového jablka, pivoňky, květu citronovníku, jasmínu, ambroxanu, pižma, dřevitých tónů a santalového dřeva, ve vás probudí pravou řeckou bohyni.

Na parfém právě probíhá akce – sto mililitrů pořídíte za jeden tisíc tři sta devadesát pět korun českých.

I Dolce&Gabbana má své klenoty. Mezi klasiku můžeme zmínit toaletní vodu Light Blue. I přes poměrně jednodušší složení ( citron, zvonek, jablko, bambus, jasmín, růže, cedr, pižmo a ambra ) má v sobě něco, co miliony žen táhne k používání. Nechte se jí zlákat i vy..

Na vůni právě probíhá akce – padesát mililitrů pořídíte za osm set dvacet korun českých.

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s