Nechte se zlákat parfémovou legendou…

Zkuste si tipnout, kdo je tou parfémovou legendou… Chanel? Dior? Samá voda.. Parfémovou legendou se stala značka Hugo Boss aneb německý výrobce parfémů, který v současnosti provozuje přes šest tisíc prodejen ve sto deseti zemích světa.

Společnost byla založena v roce devatenáct set dvacet tři. Během třicátých let minulého století se kvůli špatné finanční situaci dostala do bankrotu. Pak během několika let se sama vyšplhala na výsluní a v roce devatenáct set devadesát jedna získala za sto šedesát pět milionů dolarů sedmdesát sedm procent akcií.

Aktuálně jsou parfémy Hugo Boss velice prodávané a oblíbené. Mezi nejprodávanější patří vůně Boss No.6 Bottled a parfém Boss Ma Vie. Vůně Boss No.6 Bottled je toaletní vodou pro muže, která si přes své zajímavé složení – citron, lišejník, švestka, jablko, bergamot, geránium, skořice, mahagon, karafiát, vetiver, vanilka, santalové dřevo, cedr a olivovník – získala mnoho mužů po celém světě. Není divu, že se stala tou nejprodávanější. Je určena především pro ty, kteří vyznávají elegantní styl.. a pomocí parfému je ukázána ta správná cesta být neodolatelným. Parfém Ma Vie má na rozdíl od pánské vůně poměrně jemnější a jednodušší složení – kaktus, frézie, růže, jasmín, dřevité tóny a cedr. Aktuálně na balení o objemu padesát mililitrů probíhá sleva – cena parfému po slevě je osm set šedesát pět korun českých.

Mezi další parfémové legendy této značky zmíníme například parfém Boss Woman obohacen o extrakt z bílého cedru, Deep Red opojen vanilkou či Boss Nuit Pour Femme.

Nezapomeňte, že na všechny parfémy a vůně této značky probíhá slevová akce.

Zdroj: Weheartit.com

Zdroj: Weheartit.com

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s