Nenechte si ujít novinky značky Obsessive!

1

Nejenom plavky, ale i sexy spodní prádlo má aktuálně novinky, které stojí za vyzkoušení. Tentokrát to je vše spojené se značkou Obsessive, která opravdu nabízí velice zajímavé sexy kousky. Zkrátka, žádné ženě by neměl chybět nějaký ten sexy kousek.. a pokud nevíte či nemáte přehled, rádi vám zmíníme pár kousků, které vás třeba zaujmou.

Mezi novinky můžeme zmínit například košilku Lustella chemise, aneb sexy košilka s krajkovými a saténovými ozdobami. Je vyztužena kosticemi a podprsenka dokonale zdůrazňuje prsa. Má nastavitelná ramínka a je ozdobena saténovou stuhou a mašlí v pase. Košilka je k dispozici ve dvou velikostech – S/M a L/XL.

Další novinkou je tato šedá saténová babydoll košilka, která je vyrobena z velmi lesklého a příjemného materiálu. Má nastavitelné pásky, které zaručují snadnou úpravu. Výstřih je zdobený ozdobou a jsou k nim zahrnuta i hladká tanga. Cena košilky je osm set dvacet devět korun českých.

Dále doporučujeme například dámskou košilku Miamor. Jedná se o neuvěřitelně ženskou košilku s lesklými ozdobami, má krajkový výstřih a nastavitelná perfektně padnoucí ramínka. Cena košilky je osm set čtyřicet devět korun českých.

Tyto, ale i další objevíte na stránce Luxusnipradlo.cz

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s