TOUS…

Tous. Značka, která je posvětná díky svému roztomilému medvídku, který je jejím symbolem. A právě tato značka se dočká i svého vlastního obchodu v České republice. V září se bude slavnostně otevírat butik Tous v OC Černý Most. Doporučuji návštěvu zvážit, určitě vás okouzlí nejenom šperky, nýbrž vůně.

Něco málo o samotné značce. Značka Tous byla založena v roce devatenáct set dvacet. Především se jedná o známou šperkařskou společnost, kdy její původ sahá až ke kořenům Španělska. Nejprve se zabývala tvorbou šperků, ale o pár let později se začali soustředit i na tvorbu právě parfémů a vůní.

TOP VŮNĚ

Tou nejprodávanější toaletní vůní se stala vůně Tous Sensual Touch. Základ je tvořen pačuli, vanilkou a benzoinem. V srdci se nechází jasmín, květ Tiaré a orchidej. Hlavu tvoří především ovocné a květinové tóny ( grapefruit, červené bobule a filka ). Flakónek je ozdoben symbolickým medvíkem, který celkovému vzhledu dodává roztomilý kukuč.

KOLÍNSKÁ VODA PRO DĚTI?

O tom jste možná ještě ani neslyšeli. Kolínská voda pro děti? Ano. Tous Tous Baby. Opravdu se nemusíte bát, že by se jednalo o intenzivní kolínskou vodu. Tato voda obsahuje stopy po neroli, pomeranče, bergamotu, květu pomeranče, jablku, hrušce, růži, cedru, pižma a petigrainu. Možná vám již samotný flakónek přijde natolik roztomilý, že i tak tuto kolínskou vodu budete muset mít.

Tous | Zdroj: Weheartit.com

Tous | Zdroj: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s