Vůně orientu

Orient. Vzácnost. Dřevo. Exotika. Květiny. Ovoce. Pár jednoduchých slov, které dokonale vyjadřují orientální vůně, které jsou ideální pro nadcházející podzim.

Santalový zázrak 

Jestliže přemýšlíte nad parfémem, který ve vás zanechá stopy po orientu, tak tím pádem doporučujeme vyzkoušet parfémovanou vodu Versace Crystal Noir se směsí vzdušných tónů, pomeranče, gardénie, pivoňky, pižma, santalového dřeva a ambry. Sama uvidíte, že na vás zanechá přepychový dojem jedinečného okamžiku, který si budete chtít uchovat ve své paměti na vždy.

Akce: Parfémovanou vodu ( objem devadesát mililitrů ) pořídíte za jeden tisíc dvě stě padesát korun českých.

Vůně jantaru

Pižmo, mech, jantar, kadidlo, exotické koření, jasmín, květ pomerančovníku, santalové dřevo, vetiver, zelené tóny, vanilka, bergamot a mandarinka.. Zpočátku nejspíše lehce rozpačité vůně, ale po čase velice osobitá a svá. Takový je parfém Calvin Klein ObsessionIdeální pro ty, které chtějí odhalit svou skrytou ženskou sílu a osobnost.

Akce: Parfémovanou vodu ( objem sto mililitrů ) pořídíte za pět set padesát pět korun českých.

Orientální vanilka

A pokud toužíte opravdu po luxusním orientálním zázraku, doporučujeme parfém Tresor Midnight Rose od proslulé francouzské značky Lancome. Na rozdíl od předchozích parfémů má velice jednoduché a specifické složení – malina, růže, pivoňka, pepř, jasmín, černý rybíz, pižmo, vanilka a cedr. A právě šťavnatý černý rybíz dodává parfému podzimní nádech, díky kterému si parfém velmi oblíbíte.

Lancome Tresor Midnight Rose | Zdroj: Weheartit.com

Lancome Tresor Midnight Rose | Zdroj: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s