Zamilujte si parfémy z 5th Avenue

Chcete se aspoň jednou cítit, jako když procházíte proslulou ulicí 5th Avenue v nikdy nespícím New Yorku? Máme pro vás dobrou zprávu. Díky našemu článku se aspoň pro okamžik můžete tak ocitnout. Představíme vám totiž parfémy a vůně, které jsou pro 5th Avenue naprosto šité na míru..

Magnóliová DKNY

Proč magnóliová? Protože právě magnólie je základní ingrediencí velmi oblíbené parfémované vody DKNY Be Delicious. Dalším typickým znakem tohoto parfému je okurka, grapefruit, fialka, konvalinka, zelené jablko, tuberóza, růže, dřevité tóny, santalové dřevo a jantar. Parfém je na tolik okouzlující, že dokáže strhnout pozornost za všech okolností. Díky svému jedinečnému designu vás uvede do centra dění samotného New Yorku. Parfém byl na trh uveden v roce 2004, od té doby se nadále drží na předních příčkách prodeje.

Šeříková Elizabeth..

Nebyl by to článek o parfémech, aby zde nebyl zmíněn jeden z nejpodstatnějších parfémů typický právě pro 5th Avenue.. tím je samotný parfém 5th Avenue od Elizabeth Arden. Tento parfém v sobě obsahuje hned několik podstatných ingrediencí, které činí tento parfém výjimečným – šeřík, konvalinka, magnólie, bergamot, mandarinka, květ lípy, tuberóza, ylang-ylang, jasmín, fialka, bulharská růže, muškátový oříšek, karafiát, broskev, hřebíček, pižmo, vanilka, santalové dřevo, jantar a kosatec. Na parfémovanou vodu ( objem sto dvacet pět mililitů ) probíhá akce – pořídíte ji za cenu pět set patnáct korun českých.

Just ambrette

Ambrette, jasmín, virginský edr.. parfém Beauty od Calvin Klein víc ingrediencí pro upoutání pozornosti nepotřebuje. Možná se na první dojem může zdát velmi silná, ale každému vyhovuje něco jiného – třeba právě vám tato květinová vůně sedne. Na parfémovanou vodu ( objem sto mililitrů ) probíhá akce – pořídíte ji za cenu pět set devadesát pět korun českých.

Elizabeth Arden 5th Avenue | Zdroj: Weheartit.com

Elizabeth Arden 5th Avenue | Zdroj: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s