To nejlepší z Francie

Víte, které kosmetické produkty jsou těmi nejlepšími z proslulé Francie? Pokud ne, připravili jsme pro vás krátký seznam právě toho nejlepšího z této úchvatné země…

Určitě se shodneme na tom, že francouzská značka Avene patří mezi jedničky všech těchto značek. A právě její produkt – emulze pro problematickou pleť – překonala všechny ostatní v prodávání. Proč je emulze tak oblíbená? Obsahuje speciální ingredienci diolényl®, která předchází vzniku bakteriálních infekcí. Dále je zde X-Pressin, který vyhlazuje a snižuje počet černých teček. Poslední a zároveň tou nejdůležitější složkou je termální voda Avene, bez které by produkt nebyl produktem Avene. Emulze díky spojení těchto vzácných a důležitých ingrediencí pleť hydratuje, zjemňuje, omezuje a také snižuje zarudnutí. Emuzle je vhodná pro všechny typy pleti. Cena je tři sta padesát devět korun českých.

Druhým top produktem pocházející z proslulé Francie je hydratační krém pro citlivou pleť Caudalie Vinosource. Tento produkt obsahuje dvě základní složky: heřmánek a organickou vodu z hroznů. Díky složení je zvýšena hydratace až o sto dvacet procent. Dále je snížena citlivost kůže o celých šedesát procent. Krém je vhodný pro citlivou a dehydratovanou pleť. Cena je čtyři sta šedesát devět korun českých.

Nebyl by to článek o produktech z Francie, aby zde nebyla zmíněna micelární voda značky Bioderma. Tato micelární voda nejenom hloubkově čistí pleť, ale také pleť zbavuje nečistot, reguluje tvorbu mazu a samozřejmě ji nevysušuje. Voda se stala oblíbenou nejenom díky svým zázračným účinkům, ale také díky ceně – pořídíte ji za sto dvacet devět korun českých.

Zdroj Weheartit.com

Zdroj Weheartit.com

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s