Nechte se uchvátit podzimní módou Moodo

Jak jistě víte, podzim nám začal v plné síle. Sice tedy první podzimní den nastane za dva dny, ale to nemění nic na tom, že podzimní čas nám opravdu nastal.

S podzimem přichází i podzimní móda. Tentokrát bychom vám chtěli představit zajímavou značku Moodo, která nabízí opravdu zajímavé podzimní kousky – minimálně dva by ve vašem šatníku neměly chybět.

Sortiment značky Moodo je velice pestrý – od podzimních bund, po kalhoty, boty či halenky. Jestli jste spíše na ležérnější pánský styl, určitě vás nabídka zaujme.

Naše tipy:

Nás osobně zaujaly například tyto dámské kalhoty v oblíbeném khaki provedení. Mají vyšší pas a střih slim fit, takže nemusíte bát, že by vám dělali špatnou postavu.

Dámské kalhoty | Zdroj: Wayfarer.cz

Dámské kalhoty | Zdroj: Wayfarer.cz

Protože chladné podzimní dny teď budou na denním pořádku, bude na čase si také pořídit teplejší bundu, která vás nejenom zahřeje před větrem a mrazy, ale budete se cítit stylově a trendy.

Dámská bunda | Zdroj: Wayfarer.cz

Dámská bunda | Zdroj: Wayfarer.cz

Doufáme, že vás tipy zaujali a nadále se můžete těšit na další články věnované této značce, která pro vás chystá další podzimní novinky.

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s