Nadčasová a vždy elegantní.. black & white

Nadčasovost. Elegance. Černá. Bílá. Nejenom v módě je tato kombinace populární a oblíbená, ale i v parfémové oblasti. Rádi bychom vám představili zajímavé parfémy a vůně, které jsou v tomto provedení velice populární.

Pro oba…

Určitě víte, že toaletní vůně od značky Calvin Klein jsou povětšinou určené jak pro muže, tak ženu. Výjimkou není ani toaletní vůně Calvin Klein CK Be v elegantním černém provedení. Směs levandule, zelených tónů, máty, jalovce, bergamotu, mandarinky, jasmínu, magnólie, frézie, trávy, broskve, orchideje, opoponaxu, cedru, pižma, venilky, santalového dřeva a jantara, ve vás probudí pocit potěšešní a užívání si chvilky z každé maličkosti.

Pro něho…

Ideální vůně pro muže? Směs lístků fialky, grapefruitu, mááty, ananasu, skořice, růže, pižma, cistu a santalového dřeva, je uložena v příjemném decentním flakónku bílé barvy. Vůně byla uvedena na trh před dvěma lety. Od té doby se drží na předních příčkách prodeje.

Pro ní…
Který parfém dokáže velmi přesně vyjádřit ženskou smyslnost či rafinovanost? Máme pro vás opět jeden menší tip – dámský parfém Boss Nuit Pour Femme od Hugo Boss nenechá žádného muže klidným. V parfému objevíte stopy po broskvi, aldehydu, bílých květů, fialky, jasmínu, santalového dřeva a mechu.
Hugo Boss | Zdroj: Weheartit.com

Hugo Boss | Zdroj: Weheartit.com

 

 

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s