Ach ta krajka…

Krajka. Milujeme krajku. Co vy? Přemýšleli jsme, na co tentokrát článek zaměřit a myslíme, že není k zahození si říct něco o dnešním fenoménu – krajkové spodní prádlo a oblečení krajkou zdobené.

Spodní prádlo je bezesporu základem každého dámského šatníku. Osobně preferujeme především krajkové provedení a právě na krajku bychom se chtěli blíže zaměřit.

Kajka, neboli lace či Spitze, je průhledná a vzdušná ozdoba, která je tvořená z nití a látky. Užívá se hlavně jako ozdoba různého svátečního oblečení, ale i samotného spodního prádla. Krajka, díky ručnímu zhotovení, může být : šitá, paličkovaná, háčkovaná, pletená, drhaná, frivolitková, filetová, pásková a vyšívaná.

KRAJKA A OBLEČENÍ

Naším tipem jsou například tyto krajkové růžové šatky, které jsou ideální na nějakou zajímavou společenskou akci. Pokud si myslíte, že nejsou zrovna vhodné například na nadcházející plesovou sezónu, pletete se. Samozřejmě – pokud se jedná opravdu o galavečer, nevolili bychom je, ale pokud jdete například jako doprovod na maturitní ples, proč ne.

Koláž vytvořila The Annette Vogue

Koláž vytvořila The Annette Vogue

KRAJKA A SPODNÍ PRÁDLO

Na spodní prádlo ozdobené krajkou jsou různé názory. Některé dámy ho preferují, některé nikoliv. Co vy? Jste spíše na eleganci a lehkou provokaci, nebo volíte praktičnost a sportovní styl? To samé je to s názory mužů – některým se krajka líbí, některým zkrátka ne. Každopádně černá krajka je základ. Můj tip? Líbí se mi třeba tato krajkovaná podprsenka od Lascany.

1

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s