Hubnoucí prádlo? Ano.

Zdroj: Weheartit.com

Zdroj: Weheartit.com

Myslíte, že už vás nemá co překvapit? Máme pro vás další jeden velmi zajímavý tip. Slyšeli jste již o hubnoucím prádle? Ne? Tak pozorně čtěte.

Hubnoucí prádlo značky Self se řadí mezi velice prodávané zboží. Hubnonucí prádlo opravdu dokáže zmenšit vaše partie až o jednu konfekční velikost. Co nabídka vše nabízí?

Můžeme doporučit například zeštíhlující kalhoty Self, které redukují tvorbu celulitidy a zeštíhlují. Navíc jsou také rychleschnoucí a vyrobené z výjimečné mikro struktury. Obsahují také mikrokapsle a vlákna Nurel, které jsou bohaté na přírodní látky. Jsou zde také složky jako kofein, retinol, mastné kyseliny, aloe vera či antioxidant vitamin E. Tyto složky pozitivně účinkují na redukci již zmíněné celulitidy. Cena je devět set devadesát devět korun českých.

Hubnoucího prádla se netýká jen žen, nýbrž mužů. I pro ně je zde pestrá řada různého hubnocího spodního prádla. My můžeme zmínit zeštíhlující pánské tílko, které je prodyšné a vyrobené z tenkého materiálu. Je ideální jak pro sportování, tak pro běžné nošení. Navíc také zeštíhluje a modeluje oblast břicha. Je zde i menší úložný prostor pro uložení vašeho mobilního telefonu či MP3. K dostání je pouze v černé barvě.

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s