Získejte luxusní set značky Lancome!

Chcete získat luxusní set francouzské kosmetické značky Lancome? Máme pro vás zajímavou akci. O kterou jde se dočtete v následujícím článku.

Značka Lancome se v dnešní době řadí mezi světoznámé značky vůbec. Její počátky se píší na začátku roku devatenáct set třicet pět, kdy vznikl první parfém. Nadšení z této značky na sobě nenechalo dlouho čekat, o pár let později si získala mnoho nadšených zákazníků.

A abyste získala set, ve kterém objevíte například dva úžasné krémy a překvapení, měli byste nakoupit nad hodnotu částky jednoho tisíce sto devadesáti devíti korun českých. Pokud zrovna nemáte moc tušení, co si od této značky pořídit, dáme vám pár tipů.

Prvním tipem je tato elegantní vůně s nádechem květinových tónů – růžový pepř, nektarinka, hruška, bergamot, jasmín, broskev, růže, fialka, pižmo a virginský cedr. Je ideální pro ty ženy, které milují eleganci, milují spontánní romantické okamžiky se svými blízkými a nebojí se ukázat svou pravou tvář.

Samozřejmě můžeme doporučit i parfém La Vie Est Belle, který se však řadí mezi “profláknuté” parfémy. Jak jsme již v předchozích článcích psali, někdo tento parfém může, někdo ne. Hlavní složkou je zde pralinka, pačuli, tonka fazole a vanilka, které ve spojení vykouzlí opravdu zajímavou vůni.

Jestli si chcete připomenout devadesáté léta, není nic jednoduššího, než si opět pořídit parfém Tresor. Broskev, meruňka, pižmo, vanilka, santalové dřevo, jantar, heliotrop, jasmín, kosatec, růže, šeřík, konvalinka, ananas a bergamot. Určen pro ty ženy, které milují pocit luxusu, jsou sebejisté a odhodlané.

Lancome Tresor | Zdroj: Weheartit.com

Lancome Tresor | Zdroj: Weheartit.com

 

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s