Police Time

Police. Nebojte, nejedná se o přímý název “policie” jako takový, spíše bychom chtěli poukázat na italskou módní značku Police, která je známá svými doplňky – sluneční brýle, hodinky, šperky či luxusní pera. Díky doplňkům, které se staly velmi populární a dobře prodávané, se značka začala ubírat i “parfémovým” směrem. A právě parfémy Police jsou nejenom energické, ale také osobité a sebejisté.

První parfém, který zde bude představen, je Police To Be Woman. Velkou zajímavostí je, že design flakónku se nese v duchu vínové lebky. Avšak složení je také velice originální – naleznete v něm stopy po limetce, klemantinky, jablku, sladkých tónech, pižmu a dřevu. Pro koho je parfém určený? Především pro ty ženy, které jsou okouzlující a milují dobrodružství. Zkrátka ideální zbraň pro provokativní ženy. Cena testeru – objem sto dvacet pět mililitrů – je tři sta sedmdesát devět korun českých. Samozřejmě i pro muže tu je jedna alternativa – ten samý parfém, ale v modrém provedení s jinými složkami složení ( grapefruit, pepř, fialka, jantar, pačuli a cedr , je k dostání – Police To Be To Be.

Další bombou je parfém Police To Be The Queen. Směs červených bobulí, pomeranče, mandarinky, petigrainu, jasmínu, ananasu, fialky, broskve, pačuli, cedru, pižma a vanilky, ve vás probudí pocity jedinečnosti. Parfém byl na trh uveden v roce dva tisíce třináct.

Zdroj: Wehearit.com

Zdroj: Wehearit.com

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s