Tajemství elixíru mládí Simony Krainové

Simona Krainová. Uznávaná česká supermodelka, která si může říkat Žena s velkým Ž. Nejenom, že je krásná, ale také má velmi dobré srdce. Kdysi jsme Simonu potkali na jedné tiskové konferenci k modelingové soutěži a musíme říct, že je velmi příjemné, jak mile a profesionálně působila. A protože jsme nedávno u Simony na Instagramu objevili fotku, kde zmínila produkty, které používá na svou pleť, rozhodli jsme se článek ubírat tímto směrem a představit vám pár produktů zázračné značky La Mer.

La Mer. Osobně s produkty této značky zkušenosti nemáme, ale dle recenzí a doporučení se jedná o velmi kvalitní krémy, které vám navždy zanechají mladistvou tvář. Možná to zní až moc pohádkově, proto vám stručně vypíše pár účinných bodů, které krémy splňují:

  1. obnova pleti
  2. hloubková hydratace
  3. ochrana před vnějšími škodlivými faktory
  4. stimulace buněčné vitality
  5. obnova mladistvého a zářivého vzhledu

V čem tkví kouzlo krému La Mer Moisturizers? Jsou v něm obsaženy velmi vzácné ingredience. Komplex Miracle Broth™ napomáhá udržovanému přirozenému vzhledu a obnovy pleti, tranformuje strukturu kůže a zlepšuje její pevnost. Patentovaný extra Lime Tea Extract™ naopak uvolňuje silné antioxidanty neutralizující působení volných škodlivých radikálů. Navíc je vhodný pro všechny typy pleti.

Mezi další oblíbené produkty této značky patří i oční krém proti tmavým kruhům La Mer Eye Treatments. Ten nejenom odstraní tmavé kruhy pod očima, ale také změkčí vrásky a projasní oční okolí.

Simona Krainová | Zdroj: Instagram - @simonakrainova

Simona Krainová | Zdroj: Instagram – @simonakrainova

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s