Buďte sexy s Victoria´s Secret

Kterým dárkem si na Vánoce udělat radost? My to víme. Pokud se ráda cítíte sexy a přitažlivá, není nic jednoduššího, než si pořídit nějaký kosmetický produkt proslulé andělské značky – Victoria´s Secret.

Víme, že jsme vám produkty této značky zde představovali asi milionkrát, ale jak se říká, opakování matka moudrosti. I když – které moudro chcete hledat v těchto produktech.

Zkrátka – tímto článkem vám chceme hlavně sdělit, že na tyto produkty aktuálně probíhá super akce. Tělové spreje pořídíte za cenu sto devadesát pět korun českých. Je to docela hodně dobrá cena, protože cena tohoto produktu na letišti Václava Havla je třikrát větší :) Na spreje jsou různé názory – pro někoho zbytečné, pro někoho ne. Jsou ideální třeba na horké letní dny, kdy je člověk zpocený a potřebuje se nutně osvěžit + nechce používat parfém. Ale za tuto cenu, proč ne.

Náš tip: Vodní polibek – jeden z nejvíce oblíbených sprejů.

Akce probíhá i na tělová mléka, která jsou také velmi oblíbená. My můžeme zmínit například Coconut  Passion, kdy vás směs kokosu a tropického ovoce zahalí do příjemné letní atmosféry. Proč si také v zimním období nenavodit letní atmosféru, že?

Barevná harmonie kosmetických produktů Victoria´s Secret | Zdroj: Weheartit.com

Barevná harmonie kosmetických produktů Victoria´s Secret | Zdroj: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s