Taylor by Taylor

Není žádným tajemstvím, že každá americká zpěvačka má svou vlastní značku parfému. To platí i pro mladou americkou zpěvačku Taylor Swift, která se stala nejbohatší zpěvačku vůbec. 

Taylor za svou desetiletou pěveckou kariéru představila tři zajímavé parfémy. První je parfém Wonderstruck Enchanted. Tato vůně je plná květinových ingrediencí. Marakuje, vlčí mák, bobule, champaca, pivoňka, frézie, cukr, pižmo, vanilka a dřevo. Takže – pokud toužíte ukázat světu svou romantickou stránku osobnosti, tento parfém je tím pravým. Vůně se ukrývá v červeném pozlaceném flakónku ozdobený zlatým řetízkem. Cena parfémované vody – sto mililitrů – je šest set třicet devět korun českých.

Druhým, velmi oblíbeným parfémem, je parfém Wonderstruck. Tento je na rozdíl od své “sestry” plný ovoce. Malina, čaj, ostružiny, frézie, květ jabloně, vanilka, ibišek, zimolez, pižmo, broskev, santalové dřevo a jantar. Vůně by měla při každém použití vyvolat magický nezapomenutelný okamžik, který je třeba si vychutnat plným douškem. Cena parfémované vody – sto mililitrů – je šest set dvacet devět korun českých.

Posledním parfémovým skvostem je parfém Taylor. Tento parfém by měl dle názvu symbolizovat její pravou tvář. V parfému jsou ukryty stopy po liči, tangerinky, magnólie, hortenzie, orchideji, pivoňky, pižmu, meruňky a santalovém dřevu. Cena – sto mililitrů – je pět set sedmdesát šest korun českých.

Taylor Swift pro kampaň Bilboard | Zdroj: Weheartit.com

Taylor Swift pro kampaň Bilboard | Zdroj: Weheartit.com

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s