Získejte zdarma odličovač očí značky Lancome

Chcete získat velmi oblíbený odličovač očí známé francouzské značky Lancome? Zde pro vás máme jedinečnou šanci, jak ho mít zítra u vás doma. Je to jednoduché. 

Stačí, abyste nakoupili nad hodnotu jednoho tisíce čtyři seti devadesáti devíti korun českých na jedné z největších internetových prodejen kosmetiky a parfému – a odličovač je váš.

Pokud nevíte, co si pořídit, připravili jsme si pro vás vzorový nákup.

  1. Řasenka Hypnose Volume

Tato řasenka je jedna z nejoblíbenějších a nejprodávanějších. Je zaměřená na zvětšení hustotu a objemu jednotlivé řasy – zvýšení objemu je až šestkrát větší. Řasenka v sobě obsahuje vitamin B5, změkčující vosky a PC/PA polymery – netvoří žmolky a při natočení řasy odděluje.

2. Korektor Teint Miracle

Tento korektor je ideální na zakrytí mírných nedokonalostí na pleti. Dále redukuje kruhy pod očima. Výsledkem je svěží a odpočatá pleť. V tomto produktu jsou obsaženy pouze přírodní výtažky, které napomáhají ke zklidnění pleti.

3. Sada dekorativní kosmetiky Absolu Au Naturel

Sady jsou ideální jako vánoční dárek pod stromeček. V této je například řasenka, korektor, tvářenka, rtěnka, lesk na rty, oční stíny, tužka na obočí a tužka na oči. Paletka vypadá elegantně a je ideální pro každou ženu, která o sebe ráda pečuje.

Zdroj: Weheartit.com

Zdroj: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s