Objevte kouzlo nejoblíbenějšího produktu značky Nuxe

Čím překvapit své milé? Tentokrát jsme si pro vás připravili menší článek zaměřený na kosmetickou značku Nuxe, která spatřila světlo světa ve Francii počátkem padesátých let. Boom nastal až o třicet devět let později, kdy si jedna příznivkyně fototerapie, Aliza Jabez, zakoupila produkt a sama navrhla suchý olej Huile Prodigieuse®, který se stal doslova emblémem značky Nuxe.

Dosud nejoblíbenější a nejprodávanější produkt francouzské značky Nuxe | Zdroj: Weheartit.com

Dosud nejoblíbenější a nejprodávanější produkt francouzské značky Nuxe | Zdroj: Weheartit.com

Nejprodávanějším a zároveň nejoblíbenějším produktem se stal právě již zmíněný multifunkční suchý olej Huile Prodigieuse. Čím se stal tak populárním? Dovolíme si vám zde vypsat pár jeho zázračných účinků: zjemnění, zvláčnění, obnovení pokožky a vyživení vlasového vlákna. Ano, olej je možné používat i na vlasy. Navíc obsahuje směs vzácných rostlinných olejů, jako je třezalka, mandle, kamálie či makadamia. Obsahuje také vitamín E, který působí jako příznivý antioxidant. Ten pomáhá chránit buněčné membrány pokožky. Cena oleje začíná na tří seti čtyřicet šesti korun českých.

Dalším velmi oblíbeným produktem se stal výživný balzám na rty Reve de Miel. Tento balzám nejenom obnovuje ztracený komfort rtů, ale také intenzivně regeneruje a chrání je před působením vnějších vlivů. Navíc je poskytováno i zvláčnění a pocit svěžesti. To vše se vykouzlí za pomoci rostlinných olejů, výtažku z grapefruitu, medu a bambuckého másla. Cena balzámu je dvě sta třicet jedna korun českých.

Tyto, ale i další produkty objevíte na stránce jedné z největších internetových parfumerií v České republice.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s