Skvělé dárky do 1 500 Kč? Zaměřte se na parfémy!

Kde pořídit skvělé parfémy do ceny 1 500 Kč? My to víme a prozradíme. 

Bright Crystal by Versace. Ano, tato toaletní vůně bude i nadále jednou z nejoblíbenějších vůní na světě. V čem tkví její kouzlo? Především v harmonické kombinaci yuzu, ledového akordu, granátového jablka, magnólie, lotosu, pivoňky, pižma, dřeva a ambry. K dostání je i v krásném dárkovém balení, ve kterém objevíte nejenom toaletní vodu o objemu devadesáti mililitrů, ale také tělové mléko (sto mililitrů) a krásnou kosmetickou taštičku.

Guilty Pour Homme by Gucci. Tato fascinující vůně probudí v každém muži ukrytou špetku vášně. Navíc má velice skromné složení – levandule, citron, květ pomerančovníku, pačuli a cedr. K dostání je opět v milém dárkovém balení, ve kterém je vůně (devadesát mililitrů), balzám po holení (padesát mililitrů) a sprchový gel (padesát mililitrů).

Light Blue by Dolce & Gabbana. Tuto ovocně-květinovou vůni jsme vám již v nějakém článku představili. Tentokrát chceme ještě připomenout, že i na tuto vůni jsou různé dárkové sady. Doporučujeme dárkovou sadu VI., která obsahuje vůni (sto mililitrů), sprchový gel (sto mililitrů) a tělový krém (sto mililitrů).

Poslední vůně, kterou představíme, je pánská vůně Mont Blanc Emblem Intense. Směs kardamomu, grapefruitu, šalvěje, koriandru, růže, skořice, jablka, lístků fialky, muškátového oříšku, pačuli, sametu, tonky fazole a dřevitých tónů působí velice výjimečně. Jak se stát tím pravým mužem? Díky této luxusní pánské vůni.

Vůně. Zdroj: Weheartit.com

Vůně. Zdroj: Weheartit.com

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s